پروسه طراحی وب

  نیاز سنجی نیازهای مشتری :

بعد از مشخص کردن نیازمندی ها در مورد محتوا و مطالب مد نظر وبسایت و در صورت توافق اولیه برای ملاقات حضوری هماهنگی های لازم صورت خواهد گرفت.در جلسه حضوری طرح ها و نمونه کارها در مورد دیزاین و طرح قالب به شما ارائه می شود و نیازمندی های سایت به طور دقیق مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

 طراحی نمونه اولیه با ابزارهای گرافیکی :

‌در این مرحله با توجه به اطلاعات دریافتی از مشتری ، طرح اولیه ای به صورت گرافیکی جهت به تصویر کشیدن دقیق خواسته های مشتری ارائه می شود.

ارائه نمونه اولیه به مشتری و ایجاد تغییرات:

بعد از تکمیل موارد مختلف و با مشاهده نمونه اولیه ، مدت زمان تحویل پروژه طراحی سایت تعیین می گردد و قرارداد به امضای طرفین می رسد.سپس با توجه به بررسی های انجام شده در مرحله قبل و مشخص کردن دقیق خواسته ها، تغییرات لازم بر روی سایت ارائه می شود و بعد از تکمیل و تایید مرحله بعدی کار انجام خواهد شد.

  طراحی گرافیک وب و کدنویسی :‌

با توجه به توافقات انجام شده در مورد دیزاین و قالب سایت ، همکاران کار طراحی گرافیک و برنامه نویسی سایت را آغاز کرده تا درزمان تعیین شده ، سایت به شما تحویل داده شود.

 تست و آزمون خطا :

برای اطمینان از دقت مراحل طی شده ، تستی بر روی سایت از نظر فنی انجام می شود تا مشکلات و نواقص احتمالی مشخص و در همین مرحله رفع شود.

 تحویل به مشتری :

بعد از تکمیل پروژه برای تحویل پروژه هماهنگی های لازم صورت می گیرد. و با تحویل پنل مدیریت به مدیران مربوطه ، آموزش های لازم در مورد مدیریت سیستم و بخش های مختلف سایت داده می شود.

طراحی حرفه ای وب سایت معمولا دارای درجه بالایی از اهمیت میباشد نگهداری و پشتیبانی حرفه‌ای وب سایت نیز دارای همان میزان اهمیت است .

نگهداری وب سایت و پشتیبانی مدیریت محتوا:

خدمات نگهداری و پشتیبانی وب سایت‌ها عملکرد های مختلفی را شامل میشود مانند مدیریت محتوای سایت توسط افزودن ، ویرایش یا حذف محتوای موجود مانند بروز رسانی اطلاعات محصول یا اخبار شرکت، بکار گرفتن ابزارهای حرکت در سایت (مانند تصاویر و المان ها)، قرار دادن محصولات جدید در سبد خرید، افزودن ویژگی های جدید به وب سایت، نگهداری خبرنامه و لیست های ایمیل، حفاظت در مقابل هر روزنه امنیتی در جریان امور عادی.